ERP Forum Üye Ol

DİA Yazılım

• Derecelendirme: 0/5 - 0 oy

Bu Konu Toplamda 2333 Kez Görüntülendi.

05.03.2019, 16:32 #1
erp-master Moderatör
DİA Yazılım

DİA Yazılım A.Ş 2004 yılı içinde Kosgeb tarafından sunulan Teknoloji Geliştirme Desteği ile ODTÜ Kosgeb Tekmer’de faaliyetlerine başlamış,  ticari yönetim sistemleri olarak kobilerin, orta ve büyük işletmelerin, devlet kurumlarının, eğitim kurum be kuruluşlarının, farklı sektörlerdeki çeşitli ölçekli işletmelerin,  ticari yönetim, kontrol ve düzenleme ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile hizmet vermekte olan bir yapıya sahiptir.

[Resim: erp-programi-dia.jpg]

Tümü ile DİA Yazılım AŞ. Tarafınca hazırlanmış bir altyapı üstünde ve internet üzerinden online çekilde çalışmakta olan ticari paket programı olan DİA, SaaS yani Software As A Service – Hizmet Olarak Yazılım modeli ile pazarlanmaktadır.
DİA Yazılım A.Ş. bünyesinde TUBİTAK destekli olan Ar-Ge proje çalışmaları da kapsamlı şekilde sürdürülmüştür. Bu çalışmalar,

·        Mobil Kod Tabanlı Uygulama Geliştirme Platformu - Mocop
·        Massively Multiplayer Online Game Server and Tools – Blue Cloud
·        SaaS Uygulaması Geliştirme Platformu – Open SaaS

[Resim: 11-min-2000x1333.jpg]

DİA platformu sayesinde sağlık ve turizm gibi sektörlerde Web tabanlı çalışan, bilimsel çalışmalar yapılması için merkezi bilgi bankası ve takip sistemleri başarı ile projelendirilmiştir. Amerika kökenli bir ilaç firması olan Abbott’un sağladığı destek ile Romatoloji, Neonatoloji ve Çocuk Kardiyoloji bölümlerine üzerine çalışmalar da yapılmıştır.

Sektörel alanda ciddi derecede farkındalık için alanının uzman yazılımcıları tarafından geliştirilen ve her geçen gün ileriye taşınan modülleri ile çok daha kullanışlı bir hale gelen DİA uygulamaları ile işletmelere gerekli tüm ihtiyaçlar tek bir sistem üstünden sağlanıyor. Stok ve depo talep, sipariş, teklif, kasa, finans, banka, çek ve senetlerin takibi, personel, üretim programı ve otel yönetimi gibi modüller her seviyede çalışanın rahatlıkla kullanabileceği şekilde tasarlanmaktadır.

[Resim: muhasebe-yazilimi-secim-960x960.jpg]

Kullanıcıya Odaklanmak

Kullanıcılara odaklanmak çok önemlidir. Kullanıcı odaklı şekilde çalışarak ve yönetim sistemlerinin çok daha kolaylaştırılarak müşteri memnuniyetinin sağlanması amacı ile kolay bir kullanım her zaman DİA için önemli olmuştur.

Başarı Hızlı Olmak İle Gelir

Zamanın çok kıymetli olduğunun farkında olarak sorulara cevap arandığında hemen ulaşılacak hızlı bir sistem geliştirdik. Her tipteki cihazda olabildiğince hızlı olmak için tasarlanmış olan yazılımım veri girişi, kontrol ve komut verme gibi işlemleri en kısa süre içinde gerçekleştirmeyi hedeflenmektedir.

[Resim: ksayollar.gif]

Her Zaman Yeni Olan Takip Edilmelidir

Her türden yazılım için başarının anahtarı her zaman ve her koşulda en yeni olan takip etmektir. DİA Yazılım da bu kapsamda her koşulda en yeniyi takip ederek bunu kullanıcılarına sunmayı amaçlar.

Keşfedilmemiş Bilgileri Keşfetmek

İnternet çok geniş bir dünya ve bu dünyada hala keşfedilmeyi bekleyen yüz binlerce veri var. Dia teknolojisinin nasıl gelişeceği kullanıcılar için neler yapılacağı ve sorulan soruların nasıl cevaplanacağı bilgi bankamızın sınırları içinde keşfedilmeyi bekleyenler içinde yer alıyor.

İşletmeler İçin En Kullanışlı Olan Tercih Edilmelidir

Yalnızca iyi olmak yeterli değildir. İşletmeler için sektörel alanda yarar sağlayacak olan en iyi şeyi de vermek gerekir. Yenilik ve deneme yanılma yolu ile iyi hizmet sunan ürünler hazırlamayı ve bunları çok farklı şekillerde geliştirmeyi amaçlıyoruz. Bu bağlamda sistemleri farklı modüllerde kullanışlı hale de getiriyoruz.

Sınırları Alt Üst Etmek

DİA ODTÜ’de kuruldu fakat misyonu tüm ülkede mevcut olan her sektörün online bir biçimde ticari yönetim sistemine kolayca sahip olmasını sağlamaktır. Bu amaç kapsamında, ülkemizdeki birbirinden farklı onlarca işletmeyi teknolojiye entegre ederek gelişmelerine yardımcı olmaktır.

Siz de hemen bizimle +90 850 885 0636 telefon hattımızdan iletişime geçerek Dia ERP Yazılımına sahip olabilirsiniz. Dia ERP hakkında detaylı bilgi için tıklayınız. Dilerseniz erp demo talep formunu doldurarak 30 gün ücretsiz deneyebilirsiniz.

Hızlı Menü:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Son Yorum
[Resim: brvGwA.jpg] DİA ERP Çözümleri 05.03.2019, 16:46
Son Yorum: erp-master
[Resim: BNjvIa.jpg] Dia ERP Ürünleri 05.03.2019, 16:37
[Resim: zfTdn2.jpg] Workcube canaltys Sunduğu Avantajlar Nelerdir? 05.03.2019, 14:02
Son Yorum: mavvo
[Resim: BGKCE1.jpg] Bulutta Yedekleme Ürünü Mikro Drive 04.03.2019, 18:56

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi