ERP Forum Üye Ol

DİA ERP Çözümleri

• Derecelendirme: 0/5 - 0 oy

Bu Konu Toplamda 8443 Kez Görüntülendi.

05.03.2019, 16:46 #1
erp-master Moderatör
DİA ERP Çözümleri

Sektörde uzun yıllardır sunduğu hizmetler ile kullanıcılarının deneyimi geliştiren ve tüm süreçlerine çözüm üreten DİA Yazılım, farklı alanlara yönelik yönetimlerin kısa zamanlar içinde başarıyla sağlanmasını amaçlamaktadır.

[Resim: brvGwA.jpg]

Stok ve Depo Yönetimi Çözümü

DİA Yazılımın sunduğu çözümlerinden faydalanarak stok yönetimleri sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilebilir. Depo ve stoklarını tam anlamı ile kontrol altında tutan stok ve depo yönetimi çözümü, ister depo bazında isterse de depo grupları bazında listeleme yapılmasına imkân tanır. Bir tek listede belli malzemelerin miktarlarını rahatlıkla görülebilir ve bu sayede etkin bir stok yönetimi sağlanabilir.

[Resim: stok-programi-2000x1125.jpg]

Finans Hesap Programı Çözümü

DİA tarafından geliştirilmiş olan programlar kullanıcılarına Hesap Yönetimi alanında da çok ayrıcalıklı çözümler sunabiliyor. Şube yönetimlerini tek bir hesap üstünde online olarak gerçekleştirebilirken cari hesaplar da kontrol altına alınabilmektedir. Entegre olan özellikleri ile banka bağlantılarını ve müşteri takiplerini güvenli bir biçimde gerçekleştirebileceksiniz. Finans yazılımı alanındaki bu çözümde yer alan modülleri kullanarak firmanın tüm mali işlemlerini ve gelir giderlerini kontrol altında tutarak, veriler güvenle saklanabilir.

Muhasebe Yönetimi Çözümü

DİA ürünleri sayesinde muhasebe yönetimlerinizi oldukça sorunsuz ve masrafsız bir biçimde tek sistem üstünden yönetebilme imkânına kavuşulabilir. Ayrıca Muhasebe planları hazırlayarak gelir ve gider tablolarının takip edilebilmesi defter dökümlerinin saklanabilmesi, şubelerin yönetilmesi de sağlanarak dışarıdan herhangi bir .yardım alınmasının önlenmesine olanak tanır.

[Resim: online-erp-muhasebe-2000x1333.jpg]

Üretim Yönetimi Çözümü

Üretim, imalat atölyesine sahip olup belli hammaddeleri bazı işlemlerden geçirilerek  mamül üreten işletmelerin yaptıkları işlemlere denir. Her sektörlere özel farklı üretim metodolojileri kullanılabilmekte ve beraber standart oluşmuş bir üretim yapısı olmaktadır. DİA tarafından sunulan Üretim Yönetimi ile zamandan ve maliyetlerinizden fazlasıyla tasarruf edilebilme şansı yakalanabilmektedir.

E-Devlet Çözümleri

Bir aracı kullanmadan doğrudan muhatabı DİA olarak görüp e-fatura ya da e-defterlere sistemleri koruyarak arşivleme yapılması mümkündür. DİA ön muhasebe ve muhasebe sistemleri ile oldukça entegr bir şekilde çalışır ve tüm çözümleri güvenliği sağlayarak yerine getirir.

Mağazacılık Yönetimi Çözümü

Satışlarını hızlı yapan tüm işletmeler, perakende satışlar yapan market ya da süpermarketler ve toptancılar için DİA her modülünde farklı özellikler bulundurur. Bu özellikleri ile işletme ihtiyaçları pratik ve hızlı bir biçimde çözülebilmektedir. DİA’nın uzman kadrosu tarafınca bu sektörde hizmet sunan firmaların tüm ihtiyaçları ve istekleri analiz edilerek geliştirilen özellikler kaliteli mağaza yönetimleri gerçekleşmesini sağlar.

Mobil Yönetim Sistemleri Çözümü

DİA Mobil yazılımı, sıcak ve soğuk satışlar ile yönetimsel İşlevler gibi fonsiyonların el terminalleri, akıllı telefonlar ve tabletler üstünden kolaylıkla yapılabilmesine olanak sağlar. İşletmelere mobil özgürlük kazandıran bir çözüm olan DİA mobil, Android ve iOS gibi işletim sistemine sahip her cihazda rahatlıkla kullanılabilmektedir.

[Resim: mobil-erp-muhasebe-yazilimi-2000x1125.jpg]

Otel Yönetimi Çözümü

DİA HoReCa programı kapsamında geliştirilmiş olan otel programı, kurumların hızlı ve kolay bir biçimde farklı modüller üstünden yönetilmesine olanak tanıyor. Farklı sayıdaki otellerin DİA’nın otel yönetim sistemi üstünden tek bir yerden kontrol edilebilmesi zaman yönetimi açısından da önemlidir.  

Siz de hemen bizimle +90 850 885 0636 telefon hattımızdan iletişime geçerek Dia ERP Yazılımına sahip olabilirsiniz. Dia ERP hakkında detaylı bilgi için tıklayınız. Dilerseniz erp demo talep formunu doldurarak 30 gün ücretsiz deneyebilirsiniz.

Hızlı Menü:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Son Yorum
[Resim: BNjvIa.jpg] Dia ERP Ürünleri 05.03.2019, 16:37
Son Yorum: erp-master
[Resim: erp-programi-dia.jpg] DİA Yazılım 05.03.2019, 16:32
[Resim: zfTdn2.jpg] Workcube canaltys Sunduğu Avantajlar Nelerdir? 05.03.2019, 14:02
Son Yorum: mavvo
[Resim: BGKCE1.jpg] Bulutta Yedekleme Ürünü Mikro Drive 04.03.2019, 18:56

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi