ERP Forum Üye Ol

Kullanımı Kolay mıdır? Kolay Öğrenilebilir mi?

• Derecelendirme: 0/5 - 0 oy

Bu Konu Toplamda 3587 Kez Görüntülendi.

09.02.2019, 14:19 #1
mavvo Administrator
Çok kaliteli bir kullanıcı deneyimi yaşatacağından eminiz. Çok kararlı ve stabil bir performansa sahiptir. ERP Yazılımının yeni sürümü çıkmadan önce Dia tarafından geliştirilen hata ayıklama robotlarıyla performans testleri de dahil yüzlerce testten geçirilir. Bu otomatik robot yazılımlar dışında test uzmanları tarafından sistem sıkı testlere tabi tutulur. Pilot çalışma sahalarında da son testlerden başarıyla geçen sürümler 3 binin üzerindeki müşterilere sürüm notları ile birlikte sunulur. Hızlı arama motoru, gelişmiş özelleştirilebilir ve biçimlendirilebilir listeler, listeler üzerinden kolay filtreleme ve sıralama, ergonomik hızlı erişim menüleri ve kısa yollar gibi kullanıcı deneyimini ve performansını artıracak özellikleri mevcuttur. Bu konuda "En Basit Muhasebe Programı Nasıl Olur?" başlıklı makalemizi okuyabilirsiniz. Dia Kurumsal Yönetim Sistemi’nde tüm süreçler bir birlerini takip eder, tüm ara yüz ekranları kolay kullanım için tasarlanmıştır. Gelişmiş arama motoru ile de aradığınız her şeyi kolay bulabilirsiniz. Bu sayede öğrenmesi de, kullanması da çok kolaydır. Bunun yanında her modüldeki her işlemi ayrı ayrı anlatan yüzlerce eğitim videosuna bu linkten ulaşabilirsiniz

[Resim: aramamotoru.gif]

Hızlı Menü:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Son Yorum
[Resim: haber-web-go%CC%88rseli.jpg] DİA Kimdir? 09.02.2019, 14:35
Son Yorum: mavvo
[Resim: mavvo-logo-byk-kopya-1014x876.png] Mavvo Kimdir? 09.02.2019, 14:34
[Resim: 20161054-min.jpg] DİA Kurumsal Yönetim Sistemi Nedir? 09.02.2019, 14:34
[Resim: DIA-FONT_00087-min.jpg] Bulut Sistem Nedir? Nasıl Çalışır? 09.02.2019, 14:33

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi