ERP Forum Üye Ol

HPE Proliant & Blade Sunucular

• Derecelendirme: 0/5 - 0 oy

Bu Konu Toplamda 2740 Kez Görüntülendi.

27.02.2019, 00:18 #1
BUROCK Üst Moderatör
[Resim: BladeSystem_hero_2x-md.png]

HP Sunucu Sistemleri
Basit iş yüklerinden iş kritik iş yüklerine kadar firmaların ihtiyaç duydukları uygulamalara ve performansa yönelik ölçeklenebilir sunucu sistemleri sunuyoruz.  
Artı ve Artı Teknoloji olarak konusunda uzman sertifikalı, satış öncesi ve satış sonrası teknik kadromuz ile kurumların uçtan uca sunucu beklentilerini karşılamaktayız.
HP Rack Tipi DL Sunucu Serisi
Proliant ailesinin en yaygın ve müşteri isteklerine en esnek cevap veren ölçeklenebilir çözümler sunan sunucu ailesidir. İhtiyaca göre DL100, DL300, DL500 serisi olmak üzere geniş bir portföy sunmaktadır.
HP Tower Tipi ML Sunucu Serisi
Proliant ailesinin orta ölçekte kabin dışı ortamlar ve uzak ofisler için tasarlanmış sunucu ailesidir. İhtiyaca göre ML10, ML100, ML300 serisi olmak üzere geniş bir portföy sunmaktadır.    
HP Hesaplama Sunucuları SL Serisi
Proliant ailesinin yüksek hesaplama yeteneği sunan ölçeklenebilir sunucu ailesidir. Üniversiteler, Üretim, Tasarım ve Medya sektörleri için vazgeçilmez çözümler sunar. 
HP Blade Sunucular
Tümleşik yapı özellikleri ile veri merkezleri için yer, enerji, soğutma tasarrufu ve yönetim kolaylığı sağlayan eşsiz mimariye sahip ölçeklenebilir yüksek performanslı sunucu ailesidir. İhtiyaca göre BL400, BL600 ve BL800 serisi iş kritik sistem çözümleri sunar.
HP Moonshot Sunucular
Veri Merkezleri için tasarlanmış yüksek yoğunluklu enerji tasarrufu sağlayan sunucu ailesidir.4.3U’luk enclosure içerisine 45 adet sunucu sığdırılabilen benzersiz bir altyapı sunar. 
HP OneView Yönetim Yazılımı
HP OneView yönetim yazılımı ile HP ProLiant sunucuları, HP Blade System,  HP 3PAR StoreServ depolama ve HP ConvergedSystem 700 platformlarını destekleyen birleşik yönetim platformu sunar.
Yenilikçi HP OneView mimarisi sunucuları, depolama, ve ağlar arasında tek noktadan yönetimi için tasarlanmıştır. 

Hızlı Menü:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Son Yorum
[Resim: maxresdefault.jpg] Microsoft Windows 2016 sunucu sistemi olay kimliği 404 günlük sorunu - Lenovo Server ve Lenovo Think Server 27.02.2019, 00:53
Son Yorum: BUROCK
[Resim: server-poweredge-r730-pdp-ng-hero-static-v2.jpg?fmt=jpg] PowerEdge R730 Raf Tipi Sunucu 27.02.2019, 00:47
[Resim: servers-poweredge-r230-left-hero-685x350-ng.psd?fmt=jpg] PowerEdge R230 Raf Tipi Sunucu 27.02.2019, 00:45
[Resim: server-poweredge-c6320-left-relativesize...sd?fmt=jpg] PowerEdge C6320 Raf Tipi Sunucu 27.02.2019, 00:43

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi